Barbara Hajda-Palicka – notariusz

Ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego oraz ekonomię na Akademii Ekonomicznej w Katowicach. W latach 2010 – 2012 odbyła aplikację notarialną, którą zakończyła złożeniem w 2012 roku egzaminu notarialnego.
W latach od 2012-2016 była zatrudniona kolejno jako asesor oraz zastępca notarialny w Kancelariach Notarialnych w Tarnowskich Górach oraz w Rybniku. Decyzją Ministra Sprawiedliwości z dnia 11 stycznia 2017 roku została powołana na stanowisko notariusza z wyznaczeniem siedziby kancelarii notarialnej w Mikołowie. Zdobyte doświadczenie zawodowe obecnie wykorzystuje, aby starannie i rzetelnie
służyć swoim klientom, przeprowadzając czynności notarialne.

 

 

Kancelaria

 

Kancelaria Notarialna notariusz Barbary Hajda-Palickiej mieści się na parterze w nowo wybudowanym budynku przy ulicy Krakowskiej 25 w Mikołowie. Do lokalu wchodzi się bezpośrednio z ulicy.

 

Budynek w którym znajduje się Kancelaria jest przystosowany na potrzeby osób niepełnosprawnych. Bezpośrednio do drzwi wejściowych prowadzi podjazd, a we wnętrzu nie ma barier architektonicznych.

 

Za budynkiem Kancelarii znajduje się prywatny bezpłatny parking, który jest dostępny dla klientów Kancelarii. Dodatkowe miejsca postojowe znajdują się przed budynkiem – wzdłuż ulicy Krakowskiej.